WAKACJE W PRZEDSZKOLU

01.06.2020
Szanowni Państwo, 
informujemy, iż decyzją Prezydenta Miasta Opola, w bieżącym roku szkolnym 2019/2020 wszystkie przedszkola publiczne w okresie wakacyjnym (lipiec, sierpień) będą funkcjonowały i sprawowały opiekę nad dziećmi.
Mamy świadomość, iż obecna sytuacja jest na tyle wyjątkowa, iż konieczne jest dostosowanie naszej pracy do aktualnej rzeczywistości, dlatego będziemy  świadczyć opiekę nad dziećmi w tym trudnym dla rodziców powrocie do pracy. W dalszym ciągu podczas naszej pracy będziemy  kierować się bezpieczeństwem dzieci, nauczycieli i opiekunów, zgodnie z wewnętrznymi procedurami bezpieczeństwa, opracowanymi na podstawie  Wytycznych GIS.
 
Z uwagi na konieczność zaplanowania organizacji pracy przedszkola na najbliższe miesiące, prosimy Rodziców o zapoznanie się informacjami umieszczonymi na stronie internetowej placówki, a także o kontakt z Dyrekcją PP-29 w celu zgłoszenia dziecka.
Dołożymy wszelkich starań, by w miarę możliwości w okresie wakacyjnym przyjąć jak największą liczbę dzieci, oczywiście w ramach obowiązującego reżimu sanitarnego, zapewniając najwyższe środki ostrożności i mając na uwadze wartości nadrzędne, zdrowie, bezpieczeństwo dzieci, nauczycieli i opiekunów. Jednocześnie, pomimo wdrożenia nadzwyczajnych procedur chroniących dzieci i pracowników, zwracamy uwagę Rodzicom by byli świadomi możliwości zarażenia się ich dzieci, pozostałych domowników, opiekunów w przedszkolu i innych dzieci COVID-19.
W związku z tym bardzo prosimy wszystkich rodziców (również tych, którzy nie mają potrzeby skorzystania z opieki przedszkolnej) o wypełnienie poniższego zgłoszenia i przesłanie go na adres skrzynki mailowej (przedszkole@pp29.opole.pl), oddanie osobiste lub wrzucenie do skrzynki przy głównym wejściu do placówki.
Prosimy o bardzo rzetelne wypełnienie terminów, kiedy nie będą Państwo w stanie zapewnić opieki swojemu dziecku.
W dalszym ciągu pracujemy w ograniczonej liczbie miejsc zgodnie z reżimem sanitarnym,
a chciałybyśmy zapewnić opiekę dzieciom, których oboje rodzice w tym czasie są zobowiązani świadczyć pracę. 
Na zgłoszenia czekamy do 10 czerwca                                                                                                       
 
                                                                                                        Dyrekcja PP29 w Opolu


« powrót