Słoneczka OGŁOSZENIA

UWAGA RODZICE GR. II SŁONECZKA

1. W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną przenosimy kręcenie występu „Pasowanie na przedszkolaka” z listopada na grudzień. W zależności od sytuacji termin ten może ulec zmianie. W programie słowno – muzycznym dotyczącym pasowania biorą udział wszystkie dzieci. Upominki dostaną wszyscy, ale 4latki symboliczne z racji, że otrzymały w zeszłym roku. Do pasowania przygotowujemy tablo – dotyczy tylko dzieci 3 letnich. Do tabla będą potrzebne ich zdjęcia wielkości jak do dowodu osobistego. Jeśli ktoś takiego nie posiada można przynieść kilka innych a my wybierzemy i wytniemy z niego tak aby ładnie się prezentowało. Czas mamy do grudnia, tak więc dzieci, które na razie nie chodzą mogą donieść w grudniu lub sam Rodzic może podrzucić do przedszkola. Zdjęcia przynosimy do pań w gr. „Słoneczka”.

2. W związku z obostrzeniami na terenie przedszkola nie będzie konsultacji indywidualnych z Rodzicami po obserwacji wstępnej. Będziemy natomiast rozdawać informacje o dziecku i wskazania do pracy w formie pisemnej, jeden egzemplarz dla Rodzica a jeden do podpisu dla nauczyciela. W przypadku, gdzie zaobserwowano nieharmonijny rozwój dziecka i wymaga on omówienia będziemy dzwonić do Państwa i omawiać telefonicznie. Nauczyciel umówi się z Rodzicem na rozmowę.

3. W związku z zaobserwowanym niskim poziomem posługiwania się nożyczkami przez nasze Słoneczka mamy ogromną prośbę, aby kupić dzieciom małe, bezpieczne, czyli z zaokrąglonymi końcami nożyczki i dawać dzieciom np. gazetki reklamowe do cięcia.