Pszczółki Z życia grupy

 
11 IX po przerwie wakacyjnej byliśmy na „głośnym czytaniu w naszej osiedlowej bibliotece. Nie obyło się bez wesołej literatury  zaproponowanej przez panią Małgosię. Zachęcamy w imieniu pań bibliotekarek, do odwiedzenia ich wspólnie z dziećmi. Można wówczas założyć im kartę biblioteczną. Księgozbiór jest bardzo bogaty. Każdy znajdzie coś dla siebie.
 
13 IX korzystając z pięknej pogody wybraliśmy się na pierwszą pieszą wycieczkę na pobliskie ogródki działkowe. Obserwowaliśmy przyrodę, bogactwo owoców i warzyw, na drzewach i grządkach. Skończyliśmy piknikiem na trawie i wesołej zabawie.
 
17 IX obchodziliśmyŚwięto Kropki w naszej osiedlowej bibliotece. Poznaliśmy znaczenie słowa „kreatywność”. Wysłuchaliśmy ciekawego opowiadania o pewnej kropce i uczestniczyliśmy w ciekawych zabawach.
 
23 IX przywitaliśmy jesień barwnym korowodem. Chyba już nikt nie ma złudzeń, że jesień w pełni zagościła u nas.
 
24 IX gościliśmy w naszej grupie dwie panie dentystki, które w ramach prowadzonej przez PCK akcji „Biały ząbek wykonały przegląd stomatologiczny naszym dzieciakom. Była okazja do porozmawiania na temat ich pracy .