Muchomorki Informacje i dokumenty dotyczące funkcjonowania przedszkola od 18.05

Drodzy Rodzice!

Informujemy, że osoby, które nie mają zapewnionej opieki dla dzieci od 25.05, powinni złożyć oświadczenie dostępne w załącznikach poniżej i wysłać je na stronę przedszkole@pp29.opole.pl. Dopiero po otrzymaniu oświadczenia Dyrektor przedszkola będzie weryfikował, które dzieci dostały się do przedszkola. Dotyczy to też późniejszych terminów. Liczba miejsc jest ograniczona , a pierwszeństwo będą miały służby walczące z covid.Oświadczenia będą rozpatrywane przez Dyrekcję w miarę dostępnych miejsc. 

Prosimy także o zapoznanie się z nowym dokumentem dotyczącym procedury przyprowadzania oraz odbierania dzieci z przedszkola (dostępny w załącznikach) oraz informacjami poniżej.

- w poniedziałek 18.05 przyjmowane będą tylko te dzieci, które zostały zakwalifikowane podczas rozmów telefonicznych i złożyły oświadczenie

- rodziców dzieci, które przychodzą do przedszkola prosimy o psychiczne przygotowanie dzieci do zmian jakie tu zastaną :
-inne sale, inne panie,
-dzieci z innych  grup,
-mniejsza ilość zabawek,
-konieczność dystansowania się,
-mierzenie temperatury przy wejściu i w trakcie dnia, reżim sanitarny (o którym jest mowa w wysłanych państwu procedurach),
-panie będą pracować w przyłbicach


W dalszym ciągu będziemy umieszczać na stronie propozycje zabaw i zajęć, ale od poniedziałku 18.05 w nieco zmienionej formie. O wszelkich zmianach będziemy Państwa informować na bieżąco.