LIST DO RODZICÓW

08.04.2020
Цветущая яблоня — фотообои на стену с яблоней купить в интернет ...

Drodzy Rodzice
Kochani, w ten trudny dla nas wszystkich czas chcemy Wam przekazać, że jesteśmy z Wami, myślimy i tęsknimy za naszymi przedszkolakami. Brakuje nam śmiechu, głosów naszych dzieciaczków. Zdajemy sobie sprawę, że jest Państwu bardzo ciężko, obawa przed chorobą, utratą pracy lub obniżoną pensją. Często też pracujecie zdalnie, a trzeba jeszcze zająć się dziećmi. Dlatego też w tych nieprzyjemnych momentach chcemy chociaż w ten sposób wesprzeć Państwa przez przekazanie linków do stronek, gdzie można znaleźć ciekawe pomysły na wspólne spędzenie czasu, odreagowanie, a także chociaż na chwilę zapomnienia o tym o nieprzyjemne, a także by móc zająć dziecko na tyle by spokojnie wypić kawę, czy odebrać służbowy telefon, czy odpisać na maile z pracy.
 • https://mojedziecikreatywnie.pl można tam znaleźć różne rodzaje eksperymentów
  do wykonania w domu, pomysły na różne prace plastyczne i nie tylko
 • https://www.skylinewebcams.com  na stronie należy się zalogować i jesteśmy w stanie przenieść się do innych ciekawych miejsc, zwiedzić zabytki, poczuć się jak
  na wakacjach
 • https://mumandthecity.pl  zabawy z dzieciństwa nas - dorosłych jak budowanie miast, domów na dywanie, szukanie skarbów itp., kreatywny sposób na spędzenie czasu, nie trzeba mieć różnych pomocy do zabawy wyobraźnia i podstawowe rzeczy domowe.
 • https://www.osesek.pl/ gdy chcą Państwo wypić kawę, czy wykonać podstawowe obowiązki
 • https://www.mamawdomu.pl/ zabawy ruchowe i nie tylko
 • https://stressfree.pl gdy dzieci rozpiera energia i nie mają jak jej spożytkować oryginalne zabawy ruchowe
 • https://zabawnik.org/ zbiór przeróżnych zabaw ruchowych i nie tylko od gier planszowych wykonanych samodzielnie po zabawy w teatr i nie tylko
 • https://parenting.pl/ zabawy w teatr, wspólne zabawy bez tv i komputera
 • https://mamygadzety.pl by chwilkę odpocząć i mieć czas dla siebie
 • https://dziecisawazne.pl/ artykuły i różne sposoby na wspólne spędzanie czasu
  z dziećmi
 • http://bystredziecko.pl karty pracy dla dzieci do wydrukowania, a także porady jak zorganizować czas dziecku
Mamy nadzieję, że niektóre z tych linków pomysły będą dla Państwa przydatne i pozwolą choć trochę na miłe spędzenie czasu z dziećmi. Proszę także pamiętać o sobie, nie trzeba dzieciom organizować całego dnia, niech chociaż troszkę się po prostu „ponudzą”, da im to możliwość samodzielnego, kreatywnego spędzenia czasu. Każdy czasem potrzebuje „nicnierobienia”. Czego szczególnie Państwu życzymy. Jesteśmy z Państwem i myślimy o Was, trzymajcie się cieplutko i życzymy mimo tego obecnego czasu dużo spokoju i radości. Prosimy od nas pozdrowić nasze kochane dzieciaczki. Trzymajcie się cieplutko. Miejmy nadzieję, że do szybkiego zobaczenia się w przedszkolu.

Wicedyrektor Agnieszka Limanówka-Grus
Dyrektor Agnieszka Milenkiewicz
 
 

« powrót