Krasnoludki Z życia grupy

Znalezione obrazy dla zapytania grafika dziecko i pies
SPOTKANIE Z PRZEDSTAWICIELEM FUNDACJI
LUBELSKIEJ STRAŻY OCHRONY ZWIERZĄT

9 października odbyło się spotkanie z przedstawicielem Fundacji Lubelskiej Straży Ochrony Zwierząt z Delegatury w Opolu Inspektorem ds. Zwierząt panem Leszkiem. Dzieci zapoznały się ze sposobami zachowania się w kontakcie z różnymi zwierzętami, praktycznie ćwiczyły pożądane pozycje obronne. Krasnoludki przekazały dla przedstawiciela miejscowego Schroniska dla Zwierząt zgromadzoną przez siebie karmę i przedmioty potrzebne dla mieszkańców schroniska (miseczki, kocyki).

Podobny obraz

OWOCOWE SZASZŁYKI

4 października dzieci z naszej grupy ochoczo zabrały się za robienie  owocowych szaszłyków. Kochani Rodzice zadbali, aby każde dziecko przyniosło z domu przynajmniej jeden owoc. Przed przystąpieniem do pracy i degustacji nasze maluszki  rozpoznawały i nazywały zebrane owoce, a także dowiedziały się jak ważne dla zdrowia jest spożywanie owoców gdyż posiadają witaminy. Przy wspólnym stole nasze maluszki samodzielnie dobierały sobie owoce na swój talerzyk, nabijały kawałki owoców na patyczki szaszłykowe, a potem ze smakiem spożywały. Była to prawdziwa UCZTA OWOCOWA, która sprawiła dużo radości naszym dzieciom.
Znalezione obrazy dla zapytania grafika policjant

SPOTKANIE Z POLICJANTEM

1października spotkaliśmy się z paniami POLICJANTKAMI z Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej w Opolu.  Opowiadały one nam o swojej pracy i odpowiadały na zadawane przez dzieci pytania. Szczególną uwagę zwracały na zachowanie bezpieczeństwa w ruchu drogowym pieszych oraz zachowanie ostrożności w kontaktach z nieznanymi osobami. Dzieci poznały również ważne numery alarmowe różnych służb ratunkowych. Krasnoludkom podobało się spotkanie.
Znalezione obrazy dla zapytania jesień grafika
POWITANIE JESIENI

23 września po raz kolejny przedszkolaki z naszego przedszkola żegnały Lato i witały Panią Jesień. W kolorowych strojach i z darami jesieni, np. gałązkami z kolorowymi liśćmi  i z leśnymi owocami, wiankami, bukiecikami i koszyczkami przeszły osiedlowymi alejkami, ciesząc się nową porą roku.
Nasz kolorowy orszak wzbudzał duże zainteresowanie i entuzjazm przypadkowych przechodniów.

Znalezione obrazy dla zapytania grafika dzieci w przedszkolu