Biedronki Z życia grupy

        
„POWITANIE JESIENI”
 
        W tym roku już tradycyjnie powitaliśmy nową porę roku-jesień organizując uroczysty korowód jesienny uliczkami osiedla. Dziękujemy Rodzicom za przygotowanie pomysłowych i ładnych symboli jesiennych.„OGNISKO INTEGRACYJNE”
 
        28 września odbyło się długo oczekiwane ognisko, na którym spotkaliśmy się (dzieci i rodzice), aby zintegrować się, poznać z nowymi dziećmi i ich rodzicami, no i przede wszystkim dobrze się bawić i zjeść upieczoną przy ognisku kiełbaskę. Spotkanie było bardzo udane, pogoda mimo wszystko dopisała.Rodzice bardzo się zaangażowali i za to bardzo jestem wdzięczna.  Bardzo dziękujemy wszystkim za przybycie i wspólnie spędzony czas! 


"Dzień Chłopca"

01.10.2018 obchodziliśmy w naszej grupie święto chłopców. Z tej okazji braliśmy udział w wielu zabawach i konkursach.Dziewczynki wręczyły kolegom upominki.Nie obyło się również bez tradycyjnego  „Sto lat!”, szalonej zabawy z tańcami i słodkiego poczęstunku(który został po ognisku). To był dzień pełen wrażeń, pozytywnych emocji, tańców, śpiewów. 


TEATRZYK „WRÓBELEK ELEMELEK”
 
4 października aktorzy z Teatrzyku „Wróbelka Elemelka” przybyli do nas z przedstawieniem pt. „Bezpieczna droga do przedszkola”. Podczas wspólnych zabaw dzieci miały okazję poznać i utrwalić zasady bezpiecznego poruszania się po ulicy i zachowania bezpieczeństwa w różnych sytuacjach dnia codziennego. Wszyscy świetnie się bawili:) 


WSPÓLNE SADZENIE DRZEW
 
17 października wraz z "Zielenią Miejską" sadziliśmy drzewka w naszym ogrodzie przedszkolnym. Dzieci były zainteresowane procesem sadzenia drzew, dopytywały o różne rzeczy związane z całym  przebiegiem. Wszyscy świetnie się bawili.


TEATR EKOSTUDIO

30 października po raz pierwszy w tym roku wybraliśmy się do Teatru Ekostudio na spektakl dla najmłodszych. Dzieci dowiedziały się czym jest straszny SMOG i jak z nim walczyć!

Kiedy czarny dym poleci,
Bo ktoś pali w piecu śmieci.
Wtedy tu przybędzie wnet,
Raz, dwa, trzy drużyna Zet.


Uroczyste obchody 100 lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości!

Z okazji obchodów 100lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości dnia 09.11.2018 nasze Przedszkole świętowało ten dzień w bardzo uroczysty sposób. Dzieci z wszystkich grup wzięły udział w biało-czerwonym pochodzie oraz każda z grup przedstawiła krótkie wystąpienie. Zwieńczeniem uroczystości było wspólne
 śpiewanie  Hymnu Państwowego o godz. 11:11.